Hvězdé Učesy ♥

22. října 2010 v 19:38 | annie* |  Beauty
1. Vlasy nahoru

Máš krásný dlouhý a štíhlý krk? Tak ho neschovávej a zčeš všechny vlasy dozadu, smotej je do drdolu a připevni je vlásenkami. Nakonec celý účes ozdob zajímavou sponkou, sponou nebo čelenkou a přestříkej fixačním sprejem pro lesk vlasů.

2. Sexy holka

Dokonalé krásky z Kalifornie mají vždycky upravené vlasy. Jak to dělají? Vybírají si praktický a přesto vždycky originální účes. Napodob je a vytvoř si na hlavě "rozcuch"! S ním můžeš dělat cokoliv a vždycky budeš vypadat super! Smíchej dvě lžičky tělového oleje, jednu až dvě lžičky medu a půl litru vlažné vody. Nalij směs do rozprašovače, nastříkej ji na vlhké vlasy, lehce je prsty rozcuchej a nech volně uschnout. A je to!


3. Přiber na objemu!

Jsou tvým velkým problémem věčně splihlé vlasy? Dodej jim objem! Předkloň se, nech vlasy padnout volně dolů, kartáčem je pročeš od kořínků až jke konečkům a lehce je přestříkni lakem na vlasy. Pak se narovnej a uprav své vlasy pouze s pomocí prstů, na hřeben zapomeň! Pokud máš víc času, natoč vlhké vlasy na velké natáčky, použij termofixační sprej pro maximální objem vlasů a vyfoukej vlasy (i s natáčkami) do sucha. Po sundání natáček vlasy opět uprav jen prsty. Budeš zírat... a všichni ostatní taky:-)

4. Sbohem, mastné vlasy

Lesklé a zářivé vlasy si přeje snad každá z nás. Co ale dělat, když se ti vlasy hodně mastí a přesto nemáš čas si je právě teď rychle umýt? Lehce je popraš dětským pudrem u kořínků a nech absorbovat přebytečnou mastnotu. Vlasy pak sice nevypadají dokonale, jako by byly přímo čerstvě umyté, ale alespoň na jeden večer to zabere, vyzkoušej to! Ještě jedna rada, pokud si připadáš "mastně". Udělej si drdol, nebo si rozpusť vlasy a ozdob je velkou květinou, nebo něčím výrazným. Uvidíš, že tvoje ozdoba každého zaujme natolik, že kvalitu a dokonalost tvých vlasů přestane sledovat.

5. Romantické vlny

Dodej splihlým vlasům zpátky jejich lesk a objem! Do vlhkých kadeří nastíkej trochu tužidla pro objem a lesk vlasů. Pak je pomocí prstů pečlivě rozděl na jednotlivé prameny, promačkej je a nech je volně uschnout. Výsledkem bude krásně bohatá a vlnitá hříva.

6. Voňavý zážitek

Oblíbené vůně není nikdy dost! Pokud si stříkneš do vlasů maličko tvé oblíbené vůně, budeš si jí užívat celý den! Postačí jediný pohyb hlavou a tvé okolí zaplaví obláček příjemné vůně. Hlavně to nepřeháněj! Mysli na to, že méně je někdy více...

7. V jednoduchosti je krása

Rovné a hladké vlasy bez ozdob vypadají přirozeně, ale také velmi exkluzivně a sexy! Pokud nemáš úplně rovné vlasy, navlhči je, aplikuj narovnávací balzám a vyfoukej je přes kulatý kartáč dorovna. Zapomeň na sponečky nebo skřipečky a celkovou image oživ například jemným řetízkem na krk s originálním přívěskem.

8. Hvězdný třpyt

Není nic krásnějšího a přitažlivějšího, než lesklé a jemné vlasy. Zaboduj na večírku se super uhlazeným účesem. Neváhej a utíkej si do kadeřnictví pro lesk na vlasy ve spreji!

9. Svůdný účes

Chceš vypadat opravdu sexy? Máš přirozeně vlnité vlasy? Pak to pro tebe bude hračka! Zapomeň hned na natáčky a sáhni po obyčejném dětském oleji. Jemná zvláčňující formule obsažená v tomto olejíčku se postará o to, aby byly tvé neposlušné kudrliny krásně uhlazené a lesklé. Nanes malé množství do vlhkým vlasů a vyfénuj je jen tak přes prsty.

10. Ozdob je!

Kdo tvrdí, že krátké vlasy nemohou vypadat krásně žensky a sexy? Přetvoř svůj sportovní sestřih v super elegantní účes. Uhlaď vlasy s pomocí gelu pro vytvoření mokrého efektu. Nakonec je ozdob sponkou s červeným, modrým, nebo bílám kamínkem. Barvu sponky a kamínku slaď s ostatními doplňky:-) Budeš za hvězdu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.