Líčení na Podzim 2o1o

14. října 2010 v 12:34 | annie* |  Beauty
Nové trendy v podzimním líčení
Hlavními trendy v líčení na podzim 2010 budou odstínyhnědénahé líčení a třešňové rty v kombinaci se světlým make-upem.

Přečtěte si tipy na make-up od slavné vizážistky Francesky Tolotové

Péče o pleť před líčením
Před zahájením líčení musí být pleť dokonale čistá a dobře hydratovaná. Před aplikací podkladového make-upu nechám pleti dostatečný čas, zhruba deset minut, na vstřebání hydratačního  přípravku. Skvělý tip pro velmi suchou pleť je smíchat tekutý make-up s hydratačním přípravkem. 

Make-up
Trpí-li vaše pleť pupínky či jinými nedokonalostmi, není třeba nanášet na celý obličej silné vrstvy make-upu. Naneste jednu slabou, rovnoměrnou vrstvu a pak se vraťte ke konkrétním problematickým místům, kam naneste druhou vrstvu. 

Tekutý make-up 
Naneste podkladový make-up svým oblíbeným způsobem (štětcem nebo houbičkou), poté využijte teplo konečků svých prstů a jemně vmasírujte podklad do pleti - stejným způsobem jako při aplikaci hydratačního prostředku. Dosáhnete prozářenějšího a transparentnějšího vzhledu.

Na celý obličej naneste základní odstín a poté pro rozjasnění použijte make-up o jeden odstín světlejší. 

Práškový make-up 
Pro přirozenější a odlehčenější look pracujte s co největším a nejměkčím štětcem. 

Naneste základní odstín na celý obličej; pro zvýraznění kontur tváří poté aplikujte pudr, který je o jeden odstín tmavší než základní odstín make-upu. 

Tváře 

Nejdříve velmi jemně poprašte tvářenkou či bronzujícím pudrem tváře, čelo a oční víčka. Po dokončení líčení popřípadě přidejte nepatrnou vrstvičku tvářenky či bronzujícího pudru na lícní kosti. 

Rty
Konturovací tužka není nutností. Uplatněte ji pouze pro zvýraznění úzkých rtů či dokreslení tvaru nerovnoměrných rtů.

Oči
Máte-li oči blízko sebe, použijte na vnitřní koutek očí a stranu kořene nosu světlejší odstín. V okolí slzních kanálků také aplikujte rozjasňující produkt. Máte-li oči více od sebe nebo máte širší nos, rozetřete tmavší odstín očních stínů na vnitřní koutek očí a podél kořene nosu. 

Kulatější a větší oči získáte aplikací světlého odstínu očních stínů na střední části horních víček. 

Pro rozjasnění unavených očí aplikujte na horní víčko reflexní stíny. Tmavší odstín použijte do záhybu očního víčka a na spodní víčko. Po první vrstvě řasenky naneste druhou vrstvu pouze na střed horních i dolních řas.

TIP : Jestliže máte po dokončení líčení stále pocit, že vaše oči nejsou dost velké, vytečkujte pro zvýraznění vzhledu tužkou na oči jemnou linku v linii základny řas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.